Одеська військова адміністрація буде оперативно інформувати про графіки відключення електроенергії

20 жовтня, в Україні країні будуть вводитися обмеження постачання електроенергії. Починаючи із 7:00 до 23:00 години необхідно мінімізувати користування електроенергією. Це необхідно аби спростити процес відновлення зруйнованої інфраструктури. Про це повідомляє Одеська областна державна ажміністрація.

Обмеження електропостачання торкнуться абсолютно всіх областей України, в тому числі і Одещини. Від сьогодні необхідно максимально обмежити використання електричної енергії всіма споживачами. «Особливу увагу варто звернути на відключення нічної ілюмінації, яскравого освітлення вітрин великих торговельних мереж та центрів, освітлення зовнішньої реклами, великих банерів на АЗС, сіті-лайтів та білбордів. В містах буде обмежене і використання вуличного освітлення. За окремим графіком планується відключення від електричної енергії підприємств, які є найбільшими споживачами в Одесі та Одеській області. Звертаємось з проханням мінімізувати використання електроживлення і до населення», - наголошують у ОВА.

Стало відомо, що планові відключення в Одесі та Одеській області не торкнуться підприємств життєзабезпечення критичної інфраструктури - хлібозаводів, об'єктів охорони здоров'я, станцій швидкої медичної допомоги, підприємств водозабезпечення та водовідведення.

Cьогодні впродовж дня Одеська ОВА буде оперативно інформувати усіх мешканців Одещини про перебіг ситуації та графіки відключення електроенергії.

Добавить комментарий

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews