Ізмаїл готується до святкування Дня міста

1 жовтня Ізмаїлу виповнюється 432 роки від дня заснування. В умовах широкомасштабної агресії російської федерації проти України, з огляду на воєнний стан в країні, всі події будуть проведені без масштабних масових заходів.

Серед запланованих подій — локальні заходи культури та спорту, вшанування почесних громадян напередодні свята, «Тиждень благоустрою» та святкове оформлення міста, впорядкування територій рідного міста.

В закладах культури, загальноосвітніх та позашкільних закладах пройдуть уроки патріотизму «Ізмаїл – це Україна», фотовиставки «Ізмаїл – це Україна: разом до перемоги!», краєзнавчий медіа-етюд «Усе моє, що зветься Ізмаїл», літературна сюїта «Тобі, моє місто, присвячую…», фото-прогулянки «Ізмаїл – чарівна перлина Дунаю», виставка «Пісенні акварелі Амвросія Ждахи», велобревет «Ізмаїл – перлина українського Придунав’я» у форматі батьки-діти та міжрегіональний турнір з годзю-рю карате «Бессарабія OPEN». .

1 жовтня святкування Дня народження міста традиційно розпочнеться о 10.00 з мітинга-концерту «Ізмаїл – це Україна» на площі біля ПК ім. Т.Г. Шевченка з церемонією покладання квітів.

О 10.40 заплановано флешмоб – урочиста хода з демонстрацією Державного Прапора України та прапора міста (маршрут: ПК ім. Т.Г. Шевченка – площа Перемоги – ПК ім. Т.Г. Шевченка).

Фото: https://anga.ua

Добавить комментарий

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews