В Одесі змінять маршрути транспорту

У зв’язку з проведенням  Міжнародного легкоатлетичного спортивно-масового заходу «6th Tavria V Odesa Half Marathon 2021»

13 червня 2021 року з 07:00 до 13:30 /або до завершення заходу/

вносяться зміни тимчасового характеру в схеми руху міського громадського транспорту.

РОБОТА ТРОЛЕЙБУСНИХ МАРШРУТІВ

Роботу тролейбусного маршруту № 2 буде призупинено.

Роботу тролейбусного маршруту № 13 (з 07:00 до 10:30) буде призупинено.

Робота тролейбусного маршруту № 7 буде організована за маршрутом «вул. Архітекторська - Залізничний вокзал».

Робота тролейбусних маршрутів №№ 9, 10 буде організована за маршрутом «вул. Інглезі - Залізничний вокзал».

Робота тролейбусного маршруту № 3 буде організована за маршрутом «Застава 1 - Залізничний вокзал».

Крім того, робота трамвайного маршруту № 28 буде організована за маршрутом «вул. Пастера - Аркадія».

РОБОТА АВТОБУСНИХ МАРШРУТІВ

Автобусний маршрут № 198 (з 07:00 до 10:30):
- у напрямку руху до Аркадії - від пл. Десятого квітня на вул. Черняховського (кінцева зупинка);
- у напрямку руху до вул. Нежданової – від вул. Черняховського на 5 ст. Фонтанської дор., Фонтанську дорогу, вул. Сегедську, просп. Гагаріна, просп. Шевченка і далі за маршрутом.

Автобусний маршрут № 168 (з 07:00 до 10:30):
- у напрямку руху до Пересипського мосту - від вул. Маршала Говорова на вул. Черняховського, 5 ст. Фонтанської дороги, Фонтанську дорогу, 7 ст. Фонтанської дороги, вул. Чубаївську і далі за маршрутом;
- у напрямку руху до вул. Маршала Говорова - від вул. Чубаївської на вул. Фонтанська дор., 5 ст. Фонтанської дор., вул. Черняховського, вул. Маршала Говорова і далі за маршрутом.

Автобусний маршрут № 115 (з 07:00 до 10:30):
- у напрямку руху до Аркадії – від просп. Шевченка на пл. Десятого квітня (кінцева зупинка);
- у напрямку руху до сел. Цукрового - від пл. Десятого квітня на просп. Шевченка і далі за маршрутом.

Автобусний маршрут № 146:
- у напрямку руху до Перересипських мостів - від вул. Канатної на вул. В. Арнаутську, вул. Катерининську, вул. Жуковського і далі за маршрутом,
- у напрямку руху до вул. Вільямса - від вул. Буніна на вул. Рішельєвську, вул. М. Арнаутську, вул. Канатну і далі за маршрутом.

Автобусні маршрути №№ 148, 150:
- у напрямку руху до Олександровського просп. – від вул. Пушкінської на вул. В. Арнаутську, вул. Катерининську, вул. Жуковського і далі за маршрутами.

Автобусний маршрут № 145:
- у напрямку руху до Пересипських мостів - від вул. Пушкінської на вул. В. Арнаутську, вул. Катерининську, вул. Буніна, вул. Преображенську і далі за маршрутом.

Автобусний маршрут № 221:
- у напрямку руху до Нового ринку - від вул. Пушкінської на вул. В. Арнаутську, вул. Катерининську, вул. Буніна, пл. Віри Холодної, Соборну площу, вул. Л. Толстого і далі за маршрутом.

Автобусний маршрут № 220а:
- у напрямку руху до Одеського національного економічного університету - від вул. Катерининської на вул. Буніна, вул. Преображенську і далі за маршрутом.

Автобусний маршрут № 175:
- у напрямку руху до Соборної площі - від вул. Пушкінської на вул. В. Арнаутську, вул. Катерининську, вул. Жуковського і далі за маршрутом.

Автобусні маршрути №№ 110, 120, 190:
- у напрямку руху до Пересипських мостів - від Привокзальної площі на вул. Пушкінську, вул. В. Арнаутську, вул. Преображенську, вул. Софіївську, узв. Маринеска, вул. Чорноморського козацтва і далі за маршрутами,
- у напрямку руху до Привокзальної площі - від Пересипських мостів на вул. Старопортофранківську, вул. Пастера, вул. Преображенську, вул. М. Арнаутську і далі за маршрутами.

Автобусний маршрут № 210:
- у напрямку руху до Пересипських мостів - від вул. Пушкінської на вул. В. Арнаутську, вул. Преображенську, пров. Маяковського, Військовий узвіз, вул. Приморську і далі за маршрутом;
- у напрямку руху до вул. Левітана - від вул. Приморської на Військовий узвіз, пров. Маяковського, вул. Преображенську, вул. Буніна, вул. Рішельєвську і далі за маршрутом.

Автобусний маршрут № 203:
- у напрямку руху до парку ім. Т.Г. Шевченка - від вул. Троїцької на вул. Рішельєвську, М. Арнаутську, вул. Канатну, В. Арнаутську (кінцева зупинка);
- у напрямку руху до Цементного заводу – від вул. В. Арнаутської на вул. Катерининську, вул. Жуковського і далі за маршрутом.

Автобусний маршрут № 233:
- у напрямку руху до парку ім. Т.Г. Шевченка - від вул. М. Арнаутської на вул. Канатну, В. Арнаутську (кінцева зупинка);
- у напрямку руху до Двох Стовпів – від вул. В. Арнаутської за маршрутом.

Добавить комментарий

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.