Вірні ПЦУ в Одесі молилися за визволення України від нашестя чужинців

З нагоди свята Вербної неділі, у кафедральному соборі Різдва Христового, єпископ Одеський і Балтський Павло очолив святкову Божественну літургію свт. Іоана Золотоустого.

Його Преосвященству співслужили клірики кафедрального собору Різдва Христового протоієрей Ярослав Бугринець та протоієрей Андрій Волошин.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, за воїнів-захисників Української держави, за добробут, мир, здоров’я і спасіння наше, щоб Господь Бог наш допомагав нам у всьому, також лунала всеукраїнська молитва за припинення пошесті згубної (епідемії).

Після прочитання Євангелія єпископ Павло виголосив повчальну проповідь, у якій розповів про значення євангельської події свята Входу Господнього у Єрусалим та його духовний зміст у нашому житті.

За традицією, в кінці богослужіння, Преосвященніший єпископ Павло освятив зелені гілки верби та пальми, якими вірні вітають одне одного.

За свідченням усіх чотирьох євангелістів, за кілька днів до хресних страждань, Ісус Христос увійшов до Єрусалиму. Чисельні паломники, які знали про дивовижне воскресіння Лазаря та інші дива Спасителя, очікували Його та зустрічали як царя. У знак великої пошани до Христа, люди покладали на дорогу свій одяг та пальмові гілки, вітаючи Господа: «Осанна! Благословен, який іде в Ім’я Господнє, Цар Ізраїлю» (Ін. 12:13). Саме на згадку про ці події та як символ готовності християн зустріти Господа вірні в цей день приносили у храм вербове, пальмове гілля та квіти.

 

 

 

Добавить комментарий

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.