Світлана Фабрикант: Функціонування закладів освіти – наш головний пріоритет

По закінченні апаратної наради облдержадміністрації відбувся брифінг за участю заступника голови Світлани Фабрикант щодо ключових питань, розглянутих на нараді.

Світлана Фабрикант поінформувала представників ЗМІ про питання, що розглядалися, зокрема щодо стану дитячих садків, їх кількості, черги до дитячих садків, робіт, зроблених за минулий рік та планів на поточний для того, щоб змінити ситуацію. Спікерка повідомила, що на цей час черга до дитячих садків по області складає 9 тис. осіб, зокрема у м. Одеса - 3 тис.

Наразі у рамках програми «Велике будівництво» здійснюється будівництво дитячих садків. Так, протягом 2021 року відкрито 3 нових дитячих садки (у селищах Овідополь та Авангард, у с. Крижанівка). Відновлена діяльність дитячого садка у м. Ізмаїл, с. Єгорівка, 5 додаткових груп у дитячих садках м. Ананьїв, с. Степанівка, Затишанській ТГ та м. Одеса.

Також Світлана Фабрикант акцентувала увагу на важливості розбудови соціальної інфраструктури та наголосила на важливості вирішення таких питань: створення додаткових місць у дитячих садках на території місцевих громад; щодо харчування та відповідної цінової політики; співфінансування дитячого харчування з місцевих бюджетів та родинних бюджетів.

У селі Прилиманське існує необхідність створення дитячого садка на 572 дитини, у Новій Долині на 306, у Латівці – 112, у Усатовому – 574, у Іллінка – 51, Велика Балка – 114, Наті – 45, Новоградівка – 104, Мар’янівка – 68 (Дальницька ОТГ), Кароліно-Бугаз – 115, Виноградове – 100, Колонтаївка – 71.

Советуем прочитать:  ДТП в Одесской области: выехал на встречную полосу движения, где столкнулся с микроавтобусом
Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews

powered by CACKLE