Жителі Красносільської громади вшанували воїнів-інтернаціоналістів

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану у с. Красносілці відбувся мітинг.

Ведуча згадала роки воєнних конфліктів. Особливо страшними вони були в республіці Афганістан. Та війна тривала з 25 грудня 1979 до 15 лютого 1989 року, тобто 3340 днів. Майже десятиліття наші солдати та офіцери виконували в чужій країні миротворчі бойові задачі. Багато з них не повернулося з чужих країн живими.

Як повідомила прес служба партії «Доверяй делам» у Красносільській громаді, до колишніх військових, які пройшли гарячими точками, зі словами вдячності за подвиг і героїзм від імені Красносільського сільського голови Архірій М. М. звернувся перший заступник Філатов О. А.: «В глибокій шані схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув у тій кривавій війні. Серед них і житель громади – Василь Петров, іменем якого названа вулиця у с. Переможному».

Сільська рада всебічно підтримує учасників бойових дій та їхні родини, щороку виділяючи з місцевого бюджету матеріальну допомогу.

На мітингу також виступили заступник командира в/ч А3438 Андрій Тимчак та голова районної спілки ветеранів Афганістану Володимир Наконечний. Після чого на знак шани та поваги присутні поклали квіти до пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам та пам’ятника загиблим односельцям.

Добавить комментарий

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *