Сергій Гриневецький: Сьогодні ми схиляємо голови на знак шани та глибокої вдячності за подвиг воїнів

Голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький привітав з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Він зазначив, що глибоко шанує людей, яким довелося в мирні, повоєнні часи виконувати нелегкий та відповідальний інтернаціональний обов’язок в «гарячих точках» різних країн: Афганістану та В’єтнаму, Чилі та Іспанії, Єгипта та Ефіопії, інших країнах світу».

На Одещині сьогодні мешкає понад п'ятнадцять тисяч учасників бойових дій на території інших держав, які повернулися живими до рідної землі, з них понад шість тисяч – воїни-афганці.

«Проте, багатьом військовим не судилось побачити свою батьківщину та рідні сім’ї, які віддано чекали на них. Священною є пам’ять про їх героїзм та мужність.
Чимало учасників збройних конфліктів продовжують служіння Україні на території інших держав і в наш час, демонструють високий приклад патріотизму та гідного виконання обов’язків.
Сьогодні ми схиляємо голови на знак шани та глибокої вдячності за подвиг воїнів!
Низький уклін батькам та матерям, які виховали справжніх героїв!
Честь і слава воїнам-«афганцям», учасникам та ветеранам інших війн, локальних конфліктів та миротворчих місій!
Бажаю вам миру, здоров’я, благополуччя і довгих років життя», - написав Сергій Гриневецький у своєму вітанні

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Саме цього дня відбулося остаточне виведення військ з території Республіки Афганістан.

Добавить комментарий

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.