Профильные службы Одессы приведены в режим готовности к чрезвычайным ситуациям

1В связи с ухудшением погодных условий в Одессе, прогнозируемых на 12 октября, созданы аварийные бригады и даны поручения по реагированию на чрезвычайную ситуацию природного характера

Враховуючи прогнозоване погіршення погодних умов у м. Одесі 12 жовтня поточного року (випадіння атмосферних опадів більше нормативних, зниження температури повітря, яке супроводжуватиметься посиленням вітру від 18 до 23 м/с, місцями з поривами до 25-27 м/с), з метою запобігання настанню наслідків надзвичайної ситуації природного характеру у зв’язку з погіршенням погодних умов, а також забезпечення належної життєдіяльності міста Одеси під час погіршення погодних умов розпорядженням № 1000 від 11.10.2016р.

ДОРУЧЕНО:

1. Комунальним підприємствам житлово-комунального сервісу, «Міські дороги», «Теплопостачання міста Одеси» та електричних мереж зовнішнього освітлення «Одесміськсвітло» відповідно до наданих повноважень:
- Створити аварійні бригади із запобігання настанню наслідків надзвичайних ситуацій у зв’язку з можливим погіршенням погодних умов 12 жовтня 2016 року.
- Забезпечити цілодобове чергування працівників підприємств для координації роботи під час можливого погіршення погодних умов.

2. Комунальному підприємству «Міськзелентрест» організувати чергування бригад станції захисту рослин для оперативного реагування у випадках падіння дерев та гілок.

3. Комунальному підприємству електричних мереж зовнішнього освітлення «Одесміськсвітло» надавати допомогу комунальним підприємствам Одеської міської ради щодо забезпечення спецтехнікою, у разі їх звернення.

4. Районним адміністраціям Одеської міської забезпечити контроль за належною роботою установ, організацій та підприємств всіх форм власності, а також навчальних закладів, розташованих на території відповідних районів, під час погіршення погодних умов.

5. Рекомендувати ПАТ «ЕК Одесаобленерго» забезпечити безперебійне електропостачання житлових будинків та об’єктів інфраструктури, а також своєчасно виявляти та ліквідувати пошкодження електричних мереж.

6. Департаменту охорони здоров'я Одеської міської ради звернутись до департаменту охорони здоров`я та соціального захисту населення Одеської обласної державної адміністрації для забезпечення чергування машин «швидкої допомоги» та бригад фахівців під час прогнозованого погіршення погодних умов – 12 жовтня 2016 року.

Добавить комментарий

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *