Экс-депутат одесского горсовета получила квартиру от Госуправления делами, которая вдвое больше позволенной нормы | Новости Одессы. Последние Одесские новости и происшествия в Одессe - Взгляд из Одессы

Экс-депутат одесского горсовета получила квартиру от Госуправления делами, которая вдвое больше позволенной нормы

Таковы данные издания «bihus.info».

В березні цього року начальниця юридичного управління Державного управління справами Марія Єремєєнко отримала від свого відомства квартиру. Чиновниця приватизувала 117 кв.м. в новобудові в центрі Києва. Метражність отриманої квартири перевищила дозволені норми більше, ніж вдвічі.

screenshot-1_OD3puEt Экс-депутат одесского горсовета получила квартиру от Госуправления делами, которая вдвое больше позволенной нормы screenshot_jEImJcx Экс-депутат одесского горсовета получила квартиру от Госуправления делами, которая вдвое больше позволенной нормы

До Державного Управління справами Марія Єремєєнко була депутатом міськради Одеси. З 2006 по 2009 роки — від блоку Едуарда Гурвіца «Наша Одеса», з 2010 — по списку Партії Регіонів. В команді міського голови Одеси Олексія Костусєва обіймала посаду директора юридичного департаменту, виконувала обов’язки віце-мера, та очолювала департамент екології.

У 2014 році очолила юридичне управління ДУС. На виборах до ВР 2015-го року виступила «технічним кандидатом» для свого керівника у ДУС — Сергія Березенко, який балотувався до парламенту по 205 округу. Влітку 2016 Петро Порошенко присвоїв їй звання «Заслужений юрист України».

masha Экс-депутат одесского горсовета получила квартиру от Госуправления делами, которая вдвое больше позволенной нормы

Навесні 2016 Марія Єремєєнко отримала на себе та сина Андрія кваритру на вулиці Тарасівській у Києві. Свідоцтво про право власності на квартиру видало ДП «Укржитлосервіс», яке входить у структуру ДУС. Норма розрахунку жилої площі (13,65 кв.м. на людину) — перевищена більше, ніж удвічі, а загальна площа кваритри складає 117 кв.м.

Окремо зазначимо, що у Державному управлінні справи надали неправдиві свідчення стосовно квартири на запит народного депутата Мустафи Найєма. У відповіді від липня 2016 року йдеться про надання квартири у користування сім"ї Єремєєнко (з 4-х осіб). На той момент квартира вже три місяці як була передана у приватну власність юристки ДУС.

screenshot-2 Экс-депутат одесского горсовета получила квартиру от Госуправления делами, которая вдвое больше позволенной нормы

Згідно з Реєстром речових прав у власності Єремєєнко нині лише видана ДУС квартира. В доступній декларації чиновниці за 14 рік значиться дохід від відчуження майна у 187 тис.грн., сукупний дохід – 327 тис. грн., внески до статутного капіталу компаній — 1 млн 250 тис.грн. На даний час Єремєєнко є ФОПом, засновницею ГО «Майбутнє Одеси» та співвласницею ТОВ «Південна лінія». Компанія займається рослинами та будівництвом.

Екс-чоловік Марії Єремєєвої теж бізнесмен. Мати Марії – Ірина Єремєєнко — володіє компанією «Аквафарм Одеса». У її власності є земля та будинок. На початку року матір чиновниці придбала нову автівку INFINITI EX25 2013 р.в. У 2014 році зареєструвала ще одну машину – NISSAN JUKE 2013 р.в. А сама Марія Єремєєнко їздить на Toyota Corolla 2007 р.в. (за даними декларації за 2014 рік).

Нагадаємо, кваритру Єремєєва отримала під час головування у ДУС Сергія Борзова. Як повідомляли «Наші гроші» на початку цього року він також отримав від своєї структури квартиру на Печерську площею 190 кв.м.


© truster for Волнорез, 2016. |
Permalink |
No comment |
Add to
del.icio.us

Post tags: Государственное управление делами, Мария Еременко, Мустафа Найем, недвижимость, Одесса

Источник: volnorez.com.ua

powered by CACKLE