Прокурор Жученко и КЗоТ плохо знает

Помимо слабого владения УПК, ставленник Саакашвили отличился и отношением к трудовому законодательству, которое можно объяснить или правовым нигилизмом или, скорее, незнанием. Жученко предложил всем прокурорским руководителям уволиться по собственному желанию. Анекдотично даже не только то, что их назначили уже при Сакварелидзе и самом Жученко. Вполне очевидно, что Жученко набрался идей об увольнении по собственному желанию от Луценко, который недавно обратился с таким же требованием к своим подчиненным.

Как прокомментировал это действо Владимир Бойко:

“Вочевидь, Луценко також не знайомий зі шкільним курсом історії й не обізнаний, що кріпацтво в Україні було скасовано в 1861 році. А відтак трудові відносини між працівником і роботодавцем (власником або уповноваженим ним органом) можуть бути достроково припинені з ініціативи адміністрації за загальним правилом виключно у випадках, встановлених ст. ст.40, 41 КЗпПУ, а в даному разі – з урахуванням особливостей публічної служби, якою є робота на посаді прокурора області (а саме – ч.3 ст. 16 Закону України «Про прокуратуру»: прокурор призначається на посаду безстроково та може бути звільнений з посади, його повноваження на посаді можуть бути припинені лише з підстав та в порядку, передбачених цим Законом.).

Що ж стосується вимоги Луценка до підлеглого написати заяву про звільнення «за власним бажанням», то така вимога є не тільки грубим порушенням трудового законодавства, але й містить ознаки кількох кримінально-караних діянь.”

Источник: hrabro.com

Советуем прочитать:  В Одессе ограничат движение автотранспорта: традиционная велогонка
Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews

powered by CACKLE