Саакашвили назвал Яценюка дебилом | Новости Одессы сегодня, происшествия, события - Взгляд из Одессы.

Саакашвили назвал Яценюка дебилом

Из репортажа местного журналиста о выступлении одесского губернатора Саакашвили в Виннице.

Після «випадкової» появи Саакашвілі біля входу, Чумак вже міг не продовжувати свою промову. Вся увага присутніх вже була прикута до губернатора Одеської області. Тож Саакашвілі неквапливо увійшов до зали, потиснув руки кільком пенсіонерам з першого ряду, прийняв квіти від замріяних про краще життя жінок, сфотографувався з ними – і поважно пішов до трибуни.

Пан Саакашвілі одразу почав із конфлікту. Він затряс у руках кавалок паперу, на якому була роздрукована «сьогоднішня» (як зазначив Саакашвілі) Постанова Кабміну «Про затвердження Правил етичної поведінки державних службовців» від 11 лютого 2016 року. Серед іншого у Постанові є пункт 7.2, де зазначено, що державний службовець має утримуватися «від будь-яких проявів публічної критики діяльності державних органів, їх посадових осіб». Міхеїла Саакашвілі надто збентежила ця фраза у постанові. Адже він є державним службовцем і має її виконувати. При тому, що голова Одеської ОДА вважає таку Постанову незаконною, він не став вживати правових механізмів, аби домогтися її скасування. Натомість, Саакашвілі просто вирішив ігнорувати документ і діяти всупереч. Можливо, в цьому є логіка – принаймні перед виборами у Саакашвілі ще й буде роль страждальця та жертви режиму, у випадку, якщо його звільнять із посади.

Потім поважний гість розповів, як злочинна українська влада не дає йому і його команді реалізувати нові проекти на території області, як всі високі чиновники вперто не бажають змін, запропонованих одеським губернатором…

Емоційний накал промови Саакашвілі все збільшувався. Він вже відкрито і публічно діагностував у Прем’єр-Міністра Яценюка захворювання, називаючи його «дебілом», стан України Саакашвілі називав «гімном» (наголос на другому складі).
Колишній Президент Грузії навів кілька прикладів того, як працював він і його команда. Механізм повернення коштів до державної скарбниці був простим – правоохоронці саджали за ґрати потрібного чиновника, той погоджувався видавати необхідну суму грошей державі, а потім екс-чиновника відпускали на всі чотири сторони. Тобто по факту – стандартний рекет 90-х. Ні про які правові механізми повернення коштів, розслідування мова не велась. Схоже, саме цю головну заповідь Поліграфа Поліграфовича Шарікова («взять все и поделить») і пропонував запровадити в Україні Саакашвілі. Так ось, виявляється, який «цінний грузинський досвід реформаторства» привіз він і його команда в нашу країну.

Хоча зал підтримав такі пропозиції оплексами і схвальними вигуками. Мабуть, якби десь почулись «залпи Аврори», можна було б вже йти і штурмувати «Зимній».

Потім були запитання, відповіді, спроби окремих вінничан показати власний інтелект та ерудованість… Й антикорупційна казка закінчилась.

Натхненний грузинським реформатором вінницький політичний бомонд попрямував до громадського транспорту й додому. Натхненні і окрилені, вінничани пообіцяли Міхаїлу Саакашвілі відтепер ще активніше боротися з корупцією і жити згідно високих моральних заповітів колишнього грузинського президента.

Источник: hrabro.com

    powered by CACKLE