Суд дозволив виїмку протоколів для виявлення можливих фальсифікацій на місцевих виборах в Одесі | Новости Одессы. Последние Одесские новости и происшествия в Одессe - Взгляд из Одессы

Суд дозволив виїмку протоколів для виявлення можливих фальсифікацій на місцевих виборах в Одесі

1231-150x150 Суд дозволив виїмку протоколів для виявлення можливих фальсифікацій на місцевих виборах в ОдесіСуд дозволив виїмку протоколів для виявлення можливих фальсифікацій на місцевих виборах в Одесі. Про це у Facebook повідомив голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі, передає УНН.

"Вчора прокуратура області звернулася до суду за дозволом на виїмку виборчих протоколів, щоб встановити можливі фальсифікації. Під час процесу, у суді та прокуратурі раптово вимкнули світло. Незважаючи на це, суд все одно виніс рішення. Дізнавшись про це, члени міської виборчої комісії закрили будівлю і розбіглися по домівках. Зараз їх збирають по одному, щоб виконати судове рішення", - зазначив М.Саакашвілі.

Нагадаємо, 30 жовтня в Одеському відділенні комітету виборців України заявили, що знайшли у виборчих протоколах значні нестиковки. Так, кількість виборців у протоколі за результатами виборів міського голови Одеси - 709443, а до міської ради - 728 744 осіб.

powered by CACKLE