Показательная бездеятельность одесского губернатора Палицы неизбежно приведет к новой трагедии

 «ДемАльянс» вимагає від Президента України Петра Порошенка кадрових рішень щодо державних чиновників, які у заявах від свого імені у соціальній мережі facebook кажуть про «братовбивчу війну «на Донбасі, та які своєю бездіяльністю спричинили до подій 9 травня у Одесі, коли містом пройшов масовий антиукраїнський мітинг у підтримку тероризму, з використанням комуністичної та терористичної символіки.

«ДемАльянс» вимагає від міністра МВД Арсена Авакова кадрових рішень щодо бездіяльності головного міліціонера Одеської області Івана Катеринчука, який не додержав даних громаді напередодні публічних зобов`язань та за сприяння якого в місті набирають обертів небезпечні сепаратистські тенденції!

Як відомо, закон про заборону радянської символіки прийнятий ВРУ і чекає на підпис Президента. Але, складається враження, що на Одесу дія українських законів не розповсюджується. В Одесі –реставрація сепаратизму та політична реанімація КПУ, ОПГ «Родина», та «Опозиційного Блоку», під знаменами яких 9 травня пройшов антиукраїнський мітинг у вигляді акцій до Дня Перемоги. На Алеї Слави не було ЖОДНОГО українського прапору, і очільників області і міста, що там перебували, це влаштовувало.
То Одеса –українське місто?

Напередодні, з використанням терористичної символіки ДНР –ЛНР, будинки міста вкрили графіті, що закликали місцян прийти до Алеї Слави, на які влада та комунальні служби ніяк не відреагували. 8 травня, вночі, Меморіал у честь загиблих на україно-російській війні одеситів та жителів області, якій був розміщений патріотами на акції у День Пам`яті, викрали і вивезли невідомі. На ньому були портрети загиблих смертю хоробрих за Батьківщину! Сьогодні, 9 травня, одеська міліція затримала двох активістів «Правого Сектору» тільки за те, що вони були вдягнені у футболки з зображенням Степана Андрійовича Бандери, при цьому ніяк не відреагувавши на численні баннери та прапори з зображенням Сталіна, на протиправні дії і насилля у бік активістів, що прийшли на «Колорадський шабаш» з червоними маками та українськими стрічками. При цьому 2 і 9 травня міліція намагалася затримати людей з державною символікою. То з ким міліція? З народом? Чи з тими, хто, не приховуючи намірів, чекає Путіна, і діти та однодумці яких щоденно вбивають українських військових на фронті?

Наша думка : поведінка Палиці та Катеринчука – закономірність і призведе до великої трагедії.

Більш ніш за рік, не зважаючи на неодноразові звернення і пікети «ДемАльянсу» та інших патріотичних сил, влада не провела жодного розслідування щодо працівників міліції, які при злочинному уряді Азарова- Януковича знесли перші намети у Дюка 25. 11. 2013 та у брутальний спосіб з порушенням закону затримали активістів, включно з лідером одеського ДемАльянсу Олексіем Чорним, якого було жорстко побито і разом з іншими євромайданівцями і вкинуто до буцигарні. Крім «заговорювання» питання, жодних результатів ми так і не побачили, жодних кадрових рішень. Нікого не звільнено! Жодної дієвої реакції! Нема ніяких зрушень у розслідуванні кримінальної справи щодо злочинного брутального побиття 19.02.2014 озброєними «тітушками» численних одеситів під будівлею ОДА, замовники якого зараз чудово почуваються в депутатських кріслах і професійно опираються будь-яким реформам та зрушенням, готуючи антиукраїнський реванш та реставрацію, підбурючи громадян на соціальні протести.Дякуючи ним –у Одесі тепер пропаганда сепаратизму на кожному кроці, намагання провести референдуми по «Порто-Франко», «Бесарабській народній республіці» тощо.

Ніхто за рік не провів службового розслідування щодо міліціянтів, які 02. 05. 2014 сприяли терористам, що розстрілювали проукраїнский мітинг, і ховали за своїми щитами і спинами осіб, які з автоматичною зброєю скоювали злочин на очах у правоохоронців та при повному сприянні. Нагадуємо, що тоді у центрі міста було вбито 6, і поранено більше 200 осіб, що спричинило масовий гнів одеситів, і події того дня закінчилися жахливою трагедією у Будинку Профспілок, при повному паралічі та бездіяльності відповідних державних структур.
 
09. 05.2015, у розвиток цих тенденцій, ми стали свідками масового свята російської пропаганди під портретами Сталіна, радянськими прапорами, замаскованими під Бойові Знамена, та з поширеним використанням терористичної символіки ЛДНР та «георгіївських» стрічок, які роздавали під пильним наглядом міліції.
 
Ми глибоко цінуємо та поважаємо ратну звитягу радянських воїнів, наших дідів і прадідів, і не допустили би навіть спроб наруги над їх здобутками у Перемозі над нацизмом. Але паразитувати на історичній трагедії народу України політичним банкротам не дозволимо! Натомість, замість законного реагування, співробітники МВС України в Одеській області всіляко сприяють розповсюдженню небезпечних ідей!

Така показова бездіяльність неминуче призведе до нової трагедії, бо, коли не реагують державні органи, голос та дії народу, що не хоче війни у своєму домі та реанімації ОНР, не буде на себе чекати!
 
За що гинуть наші солдати на війні, за що загинула Небесна Сотня, коли у центрі українського міста на наших очах відбувається реставрація режиму Януковича?

Напередодні Роковин трагедії 2 травня «ДемАльянс –Одеса» та патріотична громада всіляко сприяли владі щодо урочистостей по вшануванню пам`яті загиблих, намагаючись не порушувати спокій у місці та не рушити баланс сил напередодні туристичного сезону. Ми виступили ініціаторами та зайняли зважену позицію, всіляко комунікували з різними політичними та громадськими організаціями, і спільними зусиллями у день, коли до Одеси була прикута увага усіх світових ЗМІ, не допустили жодних провокацій, демонструючи світові мирне обличчя української мультикультурної Одеси. Але мовчки ігнорувати затримання членів організацій –політичних партнерів за українську символіку, мовчки спостерігати портрети Сталіна, тріколори та символіку терористів у Одесі ми не будемо! Зволікання з розслідування кричущих випадків порушення громадян 26.11.2013, 19.02.2014, 02.05.2014 та 09.05.2014 призведе до розкручування спиралі ненависті, яка неодмінно вибухне!

Ми вимагаємо пояснень щодо бездіяльності від голови облдержадміністрації І. П. Палиці та очільника МВС І.М.Катеринчука, та відповідних кадрових рішень від П.О.Порошенка та А.Б.Авакова! У разі відсутності реакції ПП «ДемАльянс» буде діяти у законний спосіб, і запрошує всі патріотичні проукраїнські сили м. Одеси не допустити сепаратиського реваншу та поступу трагедії і війни у наш спільний дім –Одесу!

Павло Поламарчук, «ДемАльянс- Одеса»

http://dumskaya.net/post/schodo-narugi-nad-pamyattyu-zagiblih-odesit/author/

    powered by CACKLE