Журналист заявляет, что в городе правит бал коммунальный терроризм

 Коммунальный произвол в городе Котовск Одесской области перерос в откровенный коммунальный терроризм под руководством заместителя городского головы С.А. Коваля.
Такое заявление сделал житель Котовска, журналист И.И.Петров, проживающий на улице Абрикосовой, 32.

По его словам, последние пять лет КВЕП “Котовскводоканал” во главе со своим начальником – В.П. Кашульским – пытается заставить его платить за услуги без заключения договора или заставить его подписать недействительный договор на предоставление коммунальных услуг по водоснабжению и водоотведению.

Более того, “Котовскводоканал” даже подал в отношении журналиста гражданский иск о якобы существующей задолженности по коммунальным услугам по водоснабжению и водоотведению, однако решение суда было вынесено не в пользу истца.

Как отмечает Петров, незаконные действия КВЕП “Котовскводоканал” предпринимаются при содействии заместителя городского головы С.А. Коваля, который сначала публично угрожал ему отключением его квартиры от водоснабжения, а затем прешел к реальным действиям. Так, 21 июля работники водоканала изучали систему водоснабжения в квартире, с целью ее извлечения. За день до этого С.А. Коваль снова в присутствии работников Котовского горисполкома сказал, что любой ценой отключит квартиру Петрова от водоснабжения, и никакой ответственности нести не будет.

По мнению журналиста, согласно действующему законодательству Украины, действия по отключению водоснабжения и водоотведения населению и угрозы осуществить такие действия, по сути, являются террористическими актами, которые нарушают конституционные права граждан (прежде всего, на жизнь и здоровье), а также создают серьезную угрозу национальной безопасности Украины.

В заключение своего заявления журналист просит возбудить уголовное дело в отношении заместителя мэра Котовска С.А. Коваля по ряду стате Уголовного Кодекса Украины.

Полный текст заявления

Начальнику Котовського міжрайонного відділу СБУ України в Одеській області
громадянина України Петрова І.І., прож. 66300 м.Котовськ, вул. Абрикосова 32
тел. 099456898
Заява.

Останні п’ять років КВЕП „Котовськводоканал” в особі начальника Кашульського В.П. намагаються примусити мене платити за послуги без укладання договору або заставити мене підписати недійсний договір на надання комунальних послуг з водопостачання та водовідведення.

Советуем прочитать:  В Одесской области малыш попал в реанимацию с ожогами

Згідно ст. 29 закону України „Про житлово-комунальні послуги” договір на надання житлово-комунальних послуг у багатоквартирному будинку укладається між власником квартири, орендарем чи квартиронаймачем та балансоутримувачем або уповноваженою ним особою. Тобто

КВЕП „Котовськводоканал” не є балансоутримувачем або уповноваженою ним особою, тому я не можу укласти з ним договір, якби йому цього не хотілось.

Окрім цього відносно мене КВЕП „Котовськводоканал” було подано цивільний позов про ніби-то існуючу заборгованість по комунальним послугам з водопостачання та водовідведення але рішення суду було винесено не на користь КВЕП „Котовськводоканал”.

Незаконні дії КВЕП „Котовськводоканал” чиняться за сприянням заступника міського голови Коваля С.А. Який прилюдно почав погрожувати мені, щодо відключення моєї квартири від водопостачання. Це попередувало моїм виступам, як журналіста, щодо незаконних дій з визначенням прибудинкових територій в м.Котовськ, незаконним підвищенням тарифів на водопостачання та водовідведення без громадського обговорення, як то передбачено законодавством, незаконним приховуванням публічної інформації Ковалем С.А. та інших викритих фактів корупції.

З прилюдних погроз по відключенню моєї квартири від водопостачання Коваль С.А. перейшов до реальних дій.

Так 21 липня 2011 року невідомі працівники водоканалу вивчали систему водопостачання в мою квартиру з метою від’єднати її. До цього за день

Коваль С.А. знову в присутності працівників Котовського міськвиконкому сказав, що будь якою ціною відключить мою квартиру від водопостачання і ніякої відповідальності не буде нести.

Згідно норм ст. 258 Кримінального кодексу України, терористичними актами є не лише вчинення вибуху, підпалу чи вбивства, але й інші діяння, якими створюється небезпека для життя чи здоров’я людини або заподіюється значна майнова шкода чи настання інших тяжких наслідків, які полягають у таких змінах в навколишньому світі, коли виникає реальна загроза, високий ступінь ймовірності заподіяння дійсної шкоди життю чи здоров’ю особи, власності, нормальному функціонуванню транспорту, зв’язку, забезпеченню споживачів водою, енергією, продуктами харчування тощо, а також погрози вчиненням зазначених дій.

Советуем прочитать:  В Одесской области обнаружили тело

Згідно ст. 16 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, ці послуги надаються безперебійно, за вийнятком часу перерв на проведення ремонтних і профілактичних робіт і ліквідацію наслідків дії непереборної сили.

Також, згідно п. 3 “Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення”, затверджених постановою Кабінету Міністрів України № 630 від 21.07.2005 р., послуги надаються споживачам безперебійно. У додатку до цих Правил чітко вказано, що максимально допустимий час відсутності питної води становить 6 годин, а водовідведення – 12 годин. Причому, ані в цьому Законі, ані в цих Правилах право виробника/виконавця на відключення житлово-комунальних послуг (електро-, тепло-, водопостачання та водовідведення) не передбачено. А максимальною санкцією, яка може застосовуватися до споживачів за несвоєчасну оплату послуг, згідно цих Закону та Правил, є нарахування пені (лише при наявності укладеного з ними письмового договору).

Певні норми Конституції, соціального законодавства (зокрема, Закони України “Про прожитковий мінімум”, “Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії”) та санітарно-епідемічного законодавства (Закони України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”, “Про захист населення від інфекційних хвороб” тощо) теж унеможливлюють правомірність таких відключень.

Крім того, у ст. ст. 1, 7, 16-1, 22, 23 Закону України “Про питну воду та питне водопостачання” говориться про екологічну броню питного водопостачання – мінімальний рівень використання питної води споживачами (крім населення), необхідний для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного або природного характеру.

Отже, згідно чинного законодавства України, дії по відключенню водопостачання й водовідведення населенню та погрози їх вчиненням, по суті, є терористичними актами, якими порушуються конституційні права громадян (насамперед, на життя і здоров’я), а також створюється серйозна загроза національній безпеці України.

Прошу порушити кримінальну справу відносно заступника Котовського міського голови Одеської області Коваля С.А. за ст.ст. 14,15,258 КК України.

27.07.2011 р   І.І.Петров
http://tatarbunary-news.ru

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews

powered by CACKLE