Міжнародна допомога для Одеси: місту передали генератори

В Одесі відбулася зустріч із міжнародними партнерами, під час якої обговорили подальшу підтримку міста та його енергетичної стійкості. До перемовин долучилися представники Ініціативи співробітництва у Південно-Східній Європі та європейські партнери.

За підсумками співпраці місто отримало чергову партію допомоги — 40 генераторів потужністю 7,5 кВт. Обладнання вже доставили на склади й найближчим часом його використовуватимуть для забезпечення стабільної роботи критичної інфраструктури.

Це не перша підтримка: раніше, у лютому, Одеська область вже отримала 50 генераторів. Нова партія має посилити енергонезалежність міста та допомогти під час можливих відключень світла.

Добавить комментарий

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews