Ананьївський міський голова дав оцінку заявам про «побиття» журналіста: Час припиняти цей цирк

Час компетентним органам дати оцінку діям родини, яка впродовж багатьох років оббріхує, паплюжить та зводить наклепи на багатьох людей. Про це на власній сторінці у соцмережі Фейсбук пише міський голова Ананьїва Юрій Тищенко.

За його словами, пристрасті накалювалися впродовж останніх кількох днів, коли сімейка усіляко намагалася спровокувати та зачепити посадових осіб та простих жителів — роздмухували скандал довкола санітарного спилювання дерев, зводили наклеп та провокували людей.

«Зрозумівши марність своїх вчинків, сімейка вчинила нову провокацію — так званий “журналіст” зняв відео, на якому він буцімто побитий та демонструє руки, забруднені чимось червоного кольору.

А вже після кількох хвилин він удвох зі своєю дружиною вдираються до кабінету секретаря міської ради Оксани Глущенко, грубо відпихуючи при цьому діловода. Далі — агресивна та неадекватна поведінка дружини “журналіста” по відношенню до посадовиці, погрози розправи їй та її родині, кілька ударів. Пошкодження комп”ютерної техніки, розгардіяш. Все це — на очах у кількох свідків, які розгубилися від такої агресії», - пише міський голова.

То хто і кого тут тероризує?, - запитує Юрій Тищенко. "Вони вирішили застосувати свої звичні методи та залякати беззахисну жінку?!

Так от — реакція буде швидкою і у рамках правового поля. Такі дії, безкарність і вседозволенність мають бути покарані згідно закону. Поліція вже займається опитуванням потерпілої та свідків. Ми достатньо дивилися на свавілля конкретної родини, час припиняти цей цирк".

 

Раніше головний редакьло газети "Вісті Ананьївщини" Володимир Сєдов заявив, що його побили за критику діяльності міської влади. Наше видання надає точку зору на конфлікт від Ананьївського міського голови.

Добавить комментарий

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews