Мер Ізмаїла привітав з Днем вишиванки

Від імені Ізмаїльської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю з Днем вишиванки – святом, присвяченим одному з головних надбань українського народу, символом його волелюбності та незламності. Про це пише мер Ізмаїла Андрій Абрамченко у своєиу привітанні.

Він наголосив, що вишита сорочка з давніх-давен є оберегом, складовою духовної сили українців та непереможного прагнення жити та будувати своє майбутнє на власній землі під мирним небом за споконвічними законами справедливості та добра.

«Під час повномасштабної війни, яку розв’язала росія проти України, вишиванка посилила свою ознаку самоідентичності народу, здатного самовіддано рятувати світ від жахів війни та битися з ворогом на смерть заради свободи та незалежності майбутніх поколінь.

В День вишиванки прийміть щирі побажання скорішої Перемоги над підступним ворогом та щастя, яке віками для українського народу складали незалежність, воля, рідна земля, можливість ростити дітей, будувати міста, розбудовувати країну під мирним небом та з мріями про майбутнє. Такими ж яскравими, як українська вишиванка», - пише мер Ізмаїла.

Добавить комментарий

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews