У Рені чоловік пограбував працівницю Пенсійного фонду: йому повідомлено про підозру
Поліцейські Ізмаїльського району повідомили про підозру 57-річному жителю Рені, який пограбував працівницю Пенсійного фонду. За скоєне йому загрожує до 10 років позбавлення волі.
Подія сталася 6 листопада близько 11-ї години. До поліції надійшло повідомлення, що в приміщенні відділення Пенсійного фонду в місті Рені відвідувач вихопив у працівниці мобільний телефон і втік.
На місце події прибули правоохоронці. Вони встановили, що чоловік у службовому кабінеті вдарив потерпілу по руці, вихопив із її рук телефон вартістю близько 30 тисяч гривень і залишив будівлю.
Під час оперативних заходів поліцейські швидко встановили місцезнаходження зловмисника та затримали його. Чоловік визнав провину й пояснив свої дії тим, що розгнівався через відмову у виплаті, на яку розраховував.
Викрадений телефон поліцейські вилучили як речовий доказ.
Слідчі відділення поліції № 2 Ізмаїльського РВП повідомили чоловіку про підозру у вчиненні грабежу в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 186 КК України). Суд обрав підозрюваному запобіжний захід — цілодобовий домашній арешт.
У межах кримінального провадження призначено низку судових експертиз. Досудове розслідування триває під процесуальним керівництвом Ізмаїльської окружної прокуратури.

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews



