Одеса приймала учасників етапу всеукраїнських змагань з кросу

19 жовтня 2024 року в парку Перемоги пройшов ІІІ етап всеукраїнських змагань з кросу. Змагання проводились у 12 вікових категоріях серед юнаків, дівчат, юніорів та молоді на дистанціях 1, 3, 4, 6 та 8 км.

У кросі взяли участь понад 60 кваліфікованих спортсменів з різних областей України, зокрема й одесити.

На дистанції 1 км кращий час показали одесити Єлизавета Шеремета (4:29) та Андрій Заснов (4:55).

На дистанції 3 км найшвидшими виявилися Ксенія Данилюк (19:54) і В’ячеслав Балашов (14:00).

Володимир Пересунько досягнув кращого результату на дистанції 4 км - 29:48.

На дистанції 6 км Ганна Гілянчук поступилася спортсменці з Чернігівщини, посівши 2 місце, а в забігу на 8 км Роман Стоянов виборов 1 місце з результатом 30:19.

За підсумками 4 етапів та фінальної частини всеукраїнських змагань буде визначено склад національної збірної команди України для участі у чемпіонаті Європи, який відбудеться 8 грудня у Туреччині.

Захід організований Федерацією легкої атлетики України спільно з громадською організацією SEASIDE RUNNERS ODS за підтримки Одеської міської ради.