Одеська область: у Захарівці влаштували флешмоб до Дня вишиванки

Колектив Захарівської багатопрофільної лікарні 17 травня влаштував флешмоб до Дня вишиванки. Разом з працівниками лікарні у флешмобі взяли участь керівник Захарівської громади Олексій Осійчук зі своїми помічниками Валентиною Трач та Сергієм Бабенко.

Під час флешмобу в Захарівській багатопрофільній лікарні Автор: Вікторія Майнич

Редакція Новинар.City відвідала захід та дізналася, як усе було.

Як все відбувалося

Для участі у флешмобі зібрався практично весь колектив багатопрофільної лікарні (крім тих, хто був задіяний на чергуванні). Дехто з працівників прийшов зі своїми дітьми. Вбрані у вишиванки, з квітами та патріотичними кульками в руках всі зібралися на площі перед приймальним відділенням. Молодша медична сестра Ірина Паламарчук емоційно прочитала власний вірш, присвячений Дню вишиванки. А потім учасники флешмобу випустили в небо десятки голубів, як символ такого бажаного всіма миру.

Коментуючи флешмоб, Захарівський селищний голова Олексій Осійчук сказав нашій редакції:

«Вважаю, що подібні заходи вкрай потрібні, адже вони нагадують всім, що ми є українці, вільний, незламний народ, який шанує свої прадавні традиції. А вишиванка – наш код нації, мудрості, величі та історичної пам’яті українського народу. Саме тому, в умовах сьогодення, неможливо оминути увагою древній та священний символ, який свідчить про нескореність та волелюбство нації».

Свою думку висловила і генеральна директорка Захарівської лікарні Антоніна Ганзій:

«Можливо хтось вважає, що святкування Дня вишиванки не на часі, бо триває війна. Але ми з колективом хотіли поділитися своєю любов’ю до нашого символу самобутньої, неповторної, барвистої української культури – до вишиванки!

І хоч це свято не є офіційним чи релігійним, проте, на моє переконання, воно об’єднує усю країну та українців за кордоном, що справді робить його світлим та прекрасним.
Вдягнімо ж всі разом вишиванки! Відчуймо себе єдиним, незламним народом.

Добавить комментарий

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews