НАБУ прослушивает адвокатов | Новости Одессы. Последние Одесские новости и происшествия в Одессe - Взгляд из Одессы

НАБУ прослушивает адвокатов

Під рубрикою «Розгул законності та правопорядку».

Національне антикорупційне бюро України прослуховувало телефони адвокатів Володимира Ракова та Миколи Мельника, які захищають військового прокурора сил АТО Костянтина Кулика, підозрюваного в незаконному збагаченні. Адвокатів “слухали” в межах кримінального провадження проти їх підзахисного. Про це адвокатам офіційно повідомив прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Козачина.

Окрім адвокатів НАБУ прослуховувало також телефон Ірини Німець, яку в НАБУ вважають, як каже в таких випадках народний депутат Сергій Лещенко, «любімим чєлавєком» Кулика.

Щоправда, відповідно до статті 246 Кримінального процесуального кодексу України негласні слідчі (розшукові) дії, до числа яких належить зняття інформації з каналів зв’язку, можуть проводитись виключно в кримінальному провадженні щодо тяжких або особливо тяжких злочинів. А інкриміноване Кулику незаконне збагачення належить до числа злочинів середньої тяжкості, через що проведення будь-яких НСРД в такому провадженні само по собі є злочинним посяганням. Не кажучи вже про те, що за прослуховування телефонів адвокатів в нормальній країні на Ситника та Холодницького вже б вдягнули наручники.

Володимир Бойко

14681632_1757678411115616_687137491054641892_n НАБУ прослушивает адвокатов

Источник: hrabro.com

powered by CACKLE