Генпрокурор совсем не знает законов | Новости Одессы сегодня, происшествия, события - Взгляд из Одессы.

Генпрокурор совсем не знает законов

Юрий Луценко опубликовал смешно, как ему кажется, пост про Януковича:

Вчора отримав листа від російського ГП. Дуже стурбовані нашим кримінальним переслідуванням за державну зраду прокурорів АР Крим. Доводять до мого відома, що в березні 2014 у м. Ростов-на-Дону Янукович підписав Указ про вихід з громадянства Україна 590 осіб прокурорського складу.
В звязку з цим є дві новини:
1. Завдяки офіційному листу ГП РФ українські слідчі отримали беззаперечний доказ вини 299 колишніх українських прокурорів, яким вже оголошено про підозру. Також ми тепер маємо всі дані ще про 291 зрадника. З огляду на це я підписав подяку нач управління ГП РФ І. Каминіну.
2. Двічі не судимий екс Президент Янукович пробує підвищити свій воровський статус. Від простого баклана він намагається піднятися до козирного фраєра. Але щоб фуфло гнати треба мізки.
Мушу розчарувати і ГП РФ і зальотного шулєра – на справжньому Указі Президента Україна крім підпису має бути Державна печатка. Її Янукович на щастя вкрасти забув.
Фьодорович, двійка! Сідай.

На самом деле, законов не знает не только Янукович, но и Луценко. Печать не имеет вообще никакого отношения к действительности указа. А ростовские указы Януковича недействительны по совершенно иной причине – отсутствия государственной регистрации в Минюсте.

Screen Shot 2016-10-03 at 5.51.33 PM

Источник: hrabro.com

    powered by CACKLE