Концерт: Akute | Новости Одессы сегодня, происшествия, события - Взгляд из Одессы.

Концерт: Akute

Білоруська група AKUTE ў Одесі!
19 грудня вас чекає незабутній вечір з гуртом AKUTE у арт-пабі Шкаф, 19:00
Ціна: 50 грн. прідбати: на пабе і ў

AKUTE (Могильов, Білорусь). До складу гурта входять вокаліст і гітарист Станіслав Митник, бас-гітарист Роман Жигарев. Стиль гурта самі музиканти визначають як "диско-декаданс". Мова текстів — білоруськая.

Гурт Akute був створений в 2008 році в Могильові. Музична складова колективу формувалась під впливом New Order, The Cure, Placebo, The Killers, Interpol. Тексти — під враженням від творів Азімова, Бредбері, Стругацьких та інших письменників-фантастів XX століття, у поєднанні з поетичним шармом білоруської мови.
Дебютний альбом "дівчинки і космос" вийшов у червні 2011 року. Диск потрапив в число кращих альбомів року за версією порталу Experty.by, а група перемогла у номінації "Прорив року" на нагородженні "Рок-коронація".

Другий альбом "Не існує" з&#39явився в квітні 2012 — визнання критиків і преси на цей раз матеріалізувалися в успішних сольних концертах в Мінську та регіонах. Восени Akute виступили в Мінську перед Placebo (вибирали самі британці), де отримали дуже теплий прийом від публіки і позитивні відгуки від преси.

В кінці року група зібрав понад 800 глядачів на сольному концерті в мінському клубі Re: Public. За підсумками 2012 група Akute і альбом "Не існує" були відзначені рядом титулів на всіх незалежних музичних нагородах.
У квітні 2013 відбулася прем&#39єра концертної програми "Як на долоні", названій на честь однієї з пісень легендарної білоруської рок-групи Ulis. З нею музиканти успішно проїхали перший повноцінний тур по обласних центрах Білорусі. Після група виступала на численних фестивалях, в тому числі "Міст" (Білорусь), Basowiszcza (Польща), Galapagai (Литва), Vilnius Music Week (Литва).

Вже через рік у квітні 2014 вийшов останній, на даний момент, повноформатний альбом Akute "Реальність і сни", який самі музиканти характеризують як "свою найвірнішу роботу".

Ждем вас по адресу:
Греческая, 32
Тел. Бесплатного бронирования столов: (0482) 32-50-78 (с 17.00)
Вход — 50 грн.
FC/DC 18+
Если вы в 22 или 25 выглядите на 17 -это хорошо,что у вас вечная молодость. Но прихватите с собой документы подтверждающие возраст.

Жанр: 35


19 декабря, суббота, 19:00
Шкаф
50 грн.    powered by CACKLE